Homely atostogų režimas – kaip tai veikia ir kodėl, jums išvykus, jūsų šilumos siurblys gali būti įjungtas

Trumpa Homely režimo apžvalga

Niekas nenori švaistyti energijos. Todėl į programėlę Homely įtraukėme Homely atostogų režimą.

Jeigu išvykstate kelioms dienoms, tai tiesiog praneškite Homely, kada išvykstate, kada sugrįšite ir kokią minimalią temperatūrą palaikyti namuose, jums išvykus. Viskas apgalvota.

Net tada, kai esate išvykę, Homely ieško būdų, kaip sumažinti jūsų sąskaitas už šildymą. Nors gali atrodyti nelogiška, bet, siekdamas šio tikslo, Homely jūsų namus gali šildyti ir jums išvykus. Kodėl? Nes Homely apgalvoja kelis veiksmus į priekį. Homely nuolat žiūri 72 valandas į ateitį ir veikia taip, kad jums tinkamas namų sąlygas sukurtų pigiausiu būdu. Jeigu naudojatės išmaniuoju tarifu, Homely gali paskaičiuoti, kad, naudojant pigesnę elektros energiją, namų temperatūrą reikia pradėti kelti kelios dienos prieš jums sugrįžtant. Taip bus pigiau nei namus nuo žemos temperatūros greitai sušildyti kelios valandos prieš jums sugrįžtant.

Taigi, jeigu iki grįžimo namo liko dvi ar trys dienos, tai neišsigąskite, programėlėje Homely pamatę, kad šildymas įjungtas. Tai Homely, numatydamas jūsų grįžimą, namus paruošia galimu ekonomiškiausiu būdu.

Ready to make your heating a lot smarter?
Follow the link below