Jeigu instaliuojate šilumos siurblius, apie Homely išmanųjį termostatą turite žinoti šiuos dalykus.

Kuom išsiskiria Homely? Tai vienintelis specialiai šilumos siurbliams sukurtas išmanusis termostatas. Tai ne termostatas, kuris gali dirbti su šilumos siurbliais, tai termostatas, kuris sukurtas darbui tik su šilumos siurbliais. Visos funkcijos ir savybės yra pritaikytos šilumos siurbliams.

Homely puikiai tinka namų savininkams, bet mes daug darbo įdėjome ir tam, kad jis puikiai tiktų ir insytaliuotojams. Jį lengva instaliuoti ir mes esame tam, kad jums padėtume kiekviename žingsnyje.

Instaliuotojams skirtas Homely

Mokymai, įrankiai, optimizuotas oro sąlygų kompensavimas ir atpažinimas

Instaliuotojo mokymai

Mes turime specialią pagalbos personalo komandą, kuri yra pasiruošusi susitvarkyti su visomis užklausomis. Visiems derantiems šilumos siurbliams mes parūpinsime jiems pritaikytas instaliavimo instrukcijas. Mes atsakysime į visus galinčius kilti klausimus ir taip pat galime atlikti nuotolinius jūsų pradinių projektų patikrinimus. Turite specifinių klausimų? Tiesiog paklauskite.

Montuotojo įrankiai

Kiekvienai instaliacijai gausite specifinį gamintojo paketą, kuriame bus viskas, ko reikia. Taip pat suteiksime prieigą prie mūsų programėlės Installer, kuri padės instaliavimą ir eksploatacijos pradėjimą atlikti visiškai pagal planą. Programėlėje iš eilės pateikti nurodymai, kaip atlikti instaliavimą, įskaitant pasitikrinimo kontrolinį sąrašą, leidžiantį įsitikinti, kad termostatas yra prijungtas nuotoliniu būdu.

Daugiau jokių galvos skausmų dėl oro sąlygų kompensavimo

Ar tikrai Homely keičia taisykles?

Namams tiksliai pritaikytas pastangų nereikalaujantis oro sąlygų kompensavimas. Žinome, kad oro sąlygų kompensavimo nuostatos dažniausiai remiasi geriausiais spėjimais arba išankstiniais įrangos nustatymais. Tai geriau nei nieko, bet nėra puiku. Visa tai Homely pakelia į naują lygį, nes išsiaiškina namų, kuriuose instaliuotas, charakteristikas ir, pasinaudodamas jomis bei vietinėmis orų prognozėmis, oro sąlygų kompensavimą nustato tiksliai taip, kad atitiktų situaciją. Taip nustatytos srauto temperatūros reiškia geresnį efektyvumą, galimybes taupyti, mažesnį anglies pėdsaką ir laimingus klientus.

Instaliuotojo pripažinimas

Mes žinome, kad instaliuotojai yra raktas mūsų tikslui – žalesnei ir švaresnei ateičiai – pasiekti. Mes siūlome išskirtines komplektų nuolaidas, nemokamus specifinių instaliacijų komplektus ir klientų rekomendacijas. Mūsų Homely instaliuotojo schema užtikrina, kad jūsų pagalba būtų pripažinta ir atlyginta.


Turite klausimų.
Pasižiūrėkite mūsų DUK.


Norite tapti instaliuotojais?

hbspt.forms.create({
region: “na1”,
portalId: “20242718”,
formId: “1a7d5cef-b35a-41a4-beb4-bed60893380d”
});