Jeigu instaliuojate šilumos siurblius, apie Homely išmanųjį termostatą turite žinoti šiuos dalykus.

Kuo išsiskiria Homely? Tai vienintelis specialiai šilumos siurbliams sukurtas išmanusis termostatas. Tai ne paprastas , kuris tik įjungia ar išjungia šilumos siurblį, tai termostatas, kuris sukurtas darbui komunikuojant su šilumos siurbliu. Visos Homely funkcijos ir savybės yra pritaikytos šilumos siurbliams.

Homely ne tik išmanus pasirinkimas namų savininkams, jis taip pat idealiai pritaikytas siurblių instaliuotojmas. Jį paprasta instaliuoti ir mūsų techninis personalas jums pasiruošęs padėti kiekviename žingsnyje.

Instaliuotojams skirtas Homely

Mokymai, įrankiai, optimizuotas oro sąlygų kompensavimas ir atpažinimas

Instaliuotojo mokymai

Mūsų specialistai išsamiai atsakys į Jūsų turimus klausimus. Mes pasirūpinsime, kad kartu su termostatų būtų patiektos ir instaliavimo instrukcijos. Užsiregistravusiems mūsų interneto svetainėje, organizuosime specialius techninius mokymus. Turite specifinių klausimų? Tiesiog paklauskite.

Montuotojo įrankiai

Kiekvienai instaliacijai pateiksime specifinį gamintojo paketą, kuriame bus viskas, ko reikia sėkmingam darbui. Taip pat suteiksime prieigą prie mūsų programėlės Installer, kuri padės instaliavimą ir eksploatacijos pradžią atlikti visiškai pagal planą. Programėlėje iš eilės pateikti nurodymai, kaip atlikti instaliavimą, įskaitant pasitikrinimo kontrolinį sąrašą, leidžiantį įsitikinti, kad termostatas yra prijungtas nuotoliniu būdu.

Daugiau jokių galvos skausmų dėl oro sąlygų kompensavimo kreivės

Ar tikrai Homely keičia žaidimo taisykles?

Namams tiksliai pritaikytas, pastangų nereikalaujantis oro sąlygų kompensavimas. Žinome, kad oro sąlygų kompensavimo nuostatos dažniausiai remiasi spėjimais arba išankstiniais įrangos nustatymais. Tai geriau nei nieko, bet nėra idealu. Homely tai pakelia į aukštesnį lygį, nes išsiaiškina namų šilumines charakteristikas ir pasinaudodamas jomis bei vietinėmis orų prognozėmis, oro sąlygų kompensavimą nustato tiksliai taip, kad atitiktų esamą situaciją. Taip nustatytos srauto temperatūros reiškia geresnį efektyvumą, galimybes taupyti, ir laimingą klientą.

Instaliuotojo skatinimas

Instaliuotojai yra raktas mūsų tikslui – žalesnei ir švaresnei ateičiai pasiekti. Mes siūlome išskirtines komplektų nuolaidas, nemokamus specifinių instaliacijų komplektus ir klientų rekomendacijas. Mūsų Homely instaliuotojo schema užtikrina, kad jūsų pagalba bus pripažinta ir atlyginta.


Turite klausimų.
Pasižiūrėkite mūsų DUK.


Norite tapti instaliuotojais?