Kaip Homely gali užtikrinti, kad karštą vandenį turėtumėte tada, kai jo reikia

Šis vadovas paaiškins viską, ką turite žinoti apie tai, kaip vanduo ruošiamas kiekvienu iš galimų Homely režimų: Standard, Smart ir Smart+.

Karštas vanduo režime Standard

Šis režimas tiksliausiai atkartoja standartinį termostato veikimą. Homely nurodote, kada norite pradėti ir sustabdyti vandens šildymą. Išankstinis pakaitinimas nenaudojamas, todėl, jei nurodote įsijungti 7 valandą iš ryto, tai šildymas tuo metu ir prasidės. Dideliam kiekiui vandens (pvz., tiek, kad užtektų dviem žmonėms nusiprausti po dušu) sušildyti gali prireikti šiek tiek laiko, todėl paleisti šildymą geriausiai bent 60 minučių prieš tai, kai jums reikės vandens.

Šiuolaikiniai rezervuarai vandens šilumą gali išlaikyti gana ilgai, todėl ir po nustatyto laiko karšto vandens turėtų užtekti rankoms nusiplauti ir indams išplauti. Jeigu karšto vandens prireikia neplanuotai, galite panaudoti Homely pagalbinio šildymo priemonę.

Jeigu jūsų namiškiai nori po dušu nusiprausti vakare, tai vandens šildymą patariame įjungti valandą prieš tai.

Nustatymus galite keisti bet kuriuo metu, todėl greitai surasite, kas jums tinka geriausiai.

Karštas vanduo režime Smart – su išankstiniu pašildymu

Pasakykite mums, kada jums reikės didelio kiekio karšto vandens (pvz., voniai arba dušui). Vandenį Homely sušildys būtent tam laiko tarpui. Taigi, jeigu nustatote, kad karšto vandens reikia 7 valandą iš ryto, kad tuo metu jo turėtumėte pakankamai, Homely pradeda šildyti iš anksto.

Ir vėl, šiuolaikiniai rezervuarai vandens šilumą gali išlaikyti gana ilgai, todėl ir po nustatyto laiko karšto vandens turėtų užtekti rankoms nusiplauti ir indams išplauti ir, be to, visuomet galima pasinaudoti pagalbinio šildymo funkcija.

Pagrindinis skirtumas tarp Standard ir Smart yra išankstinis pašildymas.

Karštas vanduo režime Smart+ – išankstinis pašildymas ir taupymas

Smart+ režime Homely stengiasi vandenį pašildyti tada, kai tai yra pigiausia. Tai jis gali padaryti todėl, kad Smart+ režimas yra optimizuotas dirbti su Išmaniaisiais tarifais, kuriuos naudojant kilovatvalandės kaina kinta kiekvieną dieną.

Jeigu prireikia daugiau šilto vandens, pavyzdžiui, svečiams, galite panaudoti pagalbinį kaitinimą. Akivaizdu, kad pagalbinį kaitinimą įjungus didžiausios kainos laikotarpiu, tai neigiamai atsilieps jūsų sąskaitai už energiją.

Smart+ yra Homely teikiama tarifų optimizavimo paslauga. Tai abonementinė paslauga, bet pirmaisiais metais metinio mokesčio nėra. Smart+ naudotojų sąskaitos už šildymą paprastai sumažėja apie 18 % (lyginant su tais, kurie nesinaudoja Smart+).

Homely rūpinasi jumis

Kokiu režimu besinaudotumėte, Homely pasirūpins jūsų karštu vandeniu. Tačiau, kad pasinaudotumėte išankstinio pašildymo privalumais, patariame naudoti režimus Smart ir Smart+, o jeigu naudojatės išmaniuoju tarifu ir norite optimizuoti taupymą, kodėl neišbandžius Smart+.

Nepamirškite, kad pirmaisiais metais jis yra nemokamas.

Ready to make your heating a lot smarter?
Follow the link below